קישורים מומלצים: רופא אורטופד

שינויים בקשר הרומנטי

יש אומרים שגבר הוא יצור פשוט ולא מורכב. עם זאת, נשים, כך עולה לא פעם, מתקשות להבין גברים בתחום הרומנטיקה. תחילתו של קשר רומנטי לרוב לא מסמנת את המשכו. השלב הראשון בקשר, שלב ההתאהבות, מאופיין בהתלהבות ויש המכנים את השלב הזה תעתוע.

לא פעם סבור הגבר שפגש את "האישה המושלמת" והאישה לא שמה לב לאתגרים בהן תתקל אחר כך. בשלב הבא, חלים שינויים, מתפתחת היכרות, וההרגלים של חיי השיגרה באים יותר לידי ביטוי גם עם בן הזוג.

מסתבר שכמאמר המשפט הידוע "אלוהים חי בדברים הקטנים" אותן מחוות, שנהגתם לעשות בתחילת הקשר שלכם, מאפשרות ונותנות טעם חשוב לזוגיות שלכם. המחמאות שנהגתם להרעיף זה על זו, ותכיפותן הולכת ופוחתת חשובות לאין שיעור.

אישה הטורחת על טיפוח הקשר הזוגי, הכוונת בן זוגה, והענקת הסבר ברור תעלה, לא פעם, על "דרך המלך" הזוגית. רבים הגברים המבקשים הסברים פשוטים וברורים, על מנת שיוכלו לעקוב ולהבין, ולא לעמול על פיענוח מצבה הרגשי של בת הזוג, ומסתרי ליבה.

גבר אשר יטרח להסביר איחור למפגש שקבע עם זוגתו, ויוסיף דבר חיבה, והבנה להרגשה שהרגישה בת הזוג, יאפשר לבת הזוג לחוש ש"איכפת לו" ושהוא שם לב לאותם "דברים קטנים" שלא פעם צובעים את הקשר בגוונים של נועם וחיבה.

בשלבים הבאים בקשר רומנטי ניתנת תשומת לב לביקורת ולרצון לתקן את הצדדים שאתם פחות אוהבים בבת הזוג. עייפות ושיגרה יפגמו בזוגיות שלכם. ולעומת זאת, טיפוח הזוגיות הינו צעד חשוב לשימורה. הבערת אש בחיים הזוגיים הכרחית כדי לתזכר אתכם ולשמור על החום והלהט שהיו שם הימים הראשונים.

אם השלבים הללו חלפו על פניכם ובכל זאת החלטתם למסד את הקשר ו"לעבור לשלב הבא" אז לא פעם לוקח הגבר על כתפיו את הצעת האירוסין. הצעה כזו כרוכה בהענקת טבעת אירוסין, ובהמשך בהליכה משותפת לחופה. תשומת לב זו לזה, וחשיבה טובה, יש בהן כדי להעשיר את חייכם, ולהכניס בהם הבנה וכוונה שישרתו אתכם בהמשך דרככם.