טיפול זוגי

זה יכול להתחיל בסתם שיחה על "איך עבר עליכם היום" ואז הוא מספר משהו ואת לא אוהבת כל כך לשמוע את זה, אז את זורקת הערה והוא מתעצבן, מכאן העניינים מתחילים להתחמם ושיחה רגילה בין שני בני זוג על ענייני היום מסתיימת במריבה גדולה, בצעקות וכעסים והקץ לויכוח הזה לא נראה בשום אופק. אז מה באמת עושים, האם בכלל אפשר למנוע את זה? הרי אין זוג שנמצא יחד כבר שנים, שלא יעיד שמריבות הן חלק שגרתי בזוגיות. ואכן מריבות לא חייבות להיות כל כך נוראיות בעיקר אם בסופן מסתתרת התפייסות. ברגע שהריב חורג את הפרופורציות והריב הופך לסכסוך של ממש, אז יש צורך לעצור ולנסות לעשות משהו בנידון – טיפול זוגי יכול לספק פיתרון.

טיפול זוגי – תופסים את זה בזמן

ישנה חשיבות גבוהה לתפוס את המשבר הזה שהולך ומתהווה בזמן, לפני שהוא ייצור שבר בלתי ניתן לתיקון בזוגיות. לא סתם אומרים שזוגיות היא עבודה ומדברים על החשיבות של להיות כל הזמן עם היד על הדופק. במידה ותצליחו להבין שהריב הזה, שהיה ביניכם לא ייפתר בהשלמה מהירה ואף אחד לא מתכוון לוותר כל כך מהר, קיים סיכוי שגם תגיעו למסקנה שחייבים לעשות משהו בנידון. ובמידה ואתם לא מצליחים לפתור את זה ביניכם ובין עצמכם, פנייה לצד ג' שתבוא בדמותו של איש מקצוע בתחום של טיפול זוגי, בהחלט יכולה לעשות את העבודה ולסייע לכם להשלים ולהעלות את היחסים שלכם למקומות גבוהים וחיוביים הרבה יותר.

טיפול זוגי – מקבלים כלים להתמודד

טיפול זוגי שיינתן על ידי איש מקצוע מנוסה ומיומן יכול להשאיר את בני הזוג עם כלים אשר יסייעו להם להתגבר על מריבות ומשברים מהסוג הזה גם בעתיד ולדעת איך לעצור ריב בטרם הוא יתפתח לכדי אסון זוגי. לכן, במידה ואתם בתור זוג מוצאים את עצמכם במשבר שהדרך יציאה ממנו נראית קשה ולעיתים גם בלתי אפשרית, כדאי לרגע לעצור, לנסות להבין את מקור הבעיה ולמצוא לה לאחר מכן גם פיתרון הולם ובשביל זה קיים טיפול זוגי.