קישורים מומלצים: תכלת פרסום טיפול בקול

טיפול זוגי מבריא

אתם נישואים מספר שנים ובתקופה האחרונה אתם לא מסתדרים? אתם לא מבינים מה בדיוק הבעיה? רוצים שמישהו אובייקטיבי יעזור לכם? אתם שואלים את עצמכם מי? טיפול זוגי שנעשה על ידי מטפל מקצועי, יעזור לכם להגיע אל שורש הבעיה שביניכם ובעקבות כך תוכלו לפתור את בעיותיכם. לא ניתן לפתור כל סוגיה שהיא אם לא יודעים מהי בדיוק. אתם לא צריכים להגיע אל מטפל רק ברגע שנתקלתם בסוגיה קיצונית, כמו למשל בגידה או שקרים שעליהם לא ניתן להבליג. לפני שהמצב מגיע לכדי כך, עליכם לפתור את ההרגשות השליליות שנוצרו ביניכם לאחר הרבה שנים של זוגיות והרי זה נורמלי, משום שזוהי עבודה קשה להסתדר בצורה אפילו כמעט מושלמת לאחר שאתם נמצאים בזוגיות הזאת עם ילדים וחיים את השגרה במשך הרבה זמן.

טיפול זוגי מבריא את מיטתכם החולה

אי אפשר לישון עם מישהו במיטה חולה, הרי שגם אתם תחלו לאחר תקופה מסוימת, לכן אתם צריכים את התקופה שהיא טיפול מקצועי שיעזור לכם לפתור את הבעיות שלכם בצורה אובייקטיבית. ישנם הרבה זוגות של מצליחים לפתור את הבעיות שלהם באופן עצמאי, משהו ששניהם עקשנים וחושבים שכל צד צודק בדעות שלו, הרי ששניהם צודקים משום שהם באו ממנטליות ורקע שונה עוד לפני שנפגשו והפכו את חייהם למשותפים. כדי לגשר על הפערים, צריך להבין אחד את השנייה ולהגיע לעמק השווה, בין אם כל אחד מהצדדים יתפשר מדי פעם אך לא עם מרמור אלא עם הבנה. המטפל המקצועי יסביר ויעזור לזוג בצורה מעמיקה יותר, כדי שלא יגיע לדרגה שפלה, כי לפעמים משם אין דרך חזור.

רק כשבוגדים צריך לגשת למטפל מקצועי?

לחלוטין לא. אם תשאלו את אותם זוגות שבגדו בעבר אחד בשני והם מצטערים על הרגע שזה קרה ולאחר מכן הם הלכו לטיפול, הם יגידו לכם שאם הם הלכו מוקדם יותר לטיפול זה לא היה קורה. לפעמים אנחנו מרגישים כמיהה וצורך לברוח מחיים שגרתיים שלא נעימים וטובים לנו וכתוצאה מכך מתחילות חלק מהבגידות שניתן למנוע. טיפול זוגי עוזר לצדדים להבין אחד את השני בגובה העיניים וללא מסכות. לא ניתן להמשיך הלאה ולהביא את המיטה החולה אם אתם לא מתמודדים עם הבעיות שלכם.