קישורים מומלצים: ארומתרפיה אמבולנס לב העיר

איך ייעוץ זוגי עובד?

לא טרחו להגיד לכם שזוגיות היא כמו עבודה במשרה מלאה. כשהייתם בני זוג ולא היו לכם ילדים, הכול היה מאוד פשוט ועל מי מנוחות אבל היום המצב אחר. כמעט ואין לכם זמן רק לכם וברגעים שאתם לבד קשה לכם להיות ערים או מרוכזים במערכת היחסים שלכם, כי יש לכם עומס גדול בראש בין אם זה בגלל הילדים או העבודה. אתם אוהבים אחד את השני, אך יש רגעים שלא במידה מספקת. הפחד הכי גדול שלכם זה שהתא המשפחתי יתפורר, אז מה אפשר לעשות כדי למנוע זאת? ייעוץ זוגי שיתנהל על ידי איש מקצוע מוסמך ומנוסה, יעזור לכם להיאחז יותר באהבה שלכם ולזכור מדוע מלכתחילה בחרתם להתחתן. לפני שאתם מתייאשים תפנו אל יועץ זוגי שייתן לכם את הכלים שדרושים כדי לקיים זוגיות מאושרת ומלבלבת.

ייעוץ בעתות קשות

כשכל כך הרבה דברים והמון אחריות עוטפים אתכם, אתם שוכחים את מה שבאמת חשוב – את האהבה שיש לכם אחד כלפי השני ושעלולה ללכת לאיבוד אם תיקחו אותה כמובן מאליו. במשך כמה פגישות המטפל יעזור לכם להבין טוב יותר אחד את השני, ייתן לכם "שיעורים" לבית שתצטרכו לעשות ואחרי מספר פגישות תראו שיש התפתחות חיובית בזוגיות שלכם. זה נורמלי ואפילו הכרחי לחלק מהזוגות לפנות לייעוץ, כי לעתים ויכוחים וריבים חסרי משמעות שהיה אפשר למנוע עלולים להשתלט על מערכת היחסים ולכער אותה מהסיבות הלא נכונות. בסך הכול כולנו בני אדם ובפרט במערכת יחסים אנו שואפים להסתדר כמה שאפשר, אבל לפעמים צריך מישהו שידריך אותנו כדי שלא נעשה טעויות שנצטער עליהן אחר כך.

קבלת המלצות

לפני שאתם בוחרים לאיזה ייעוץ זוגי כדאי לכם ללכת, כדאי שתבדקו המלצות וביקורות על אנשי המקצוע וכמה ניסיון יש להם בתחום והאם הקליינטים הקודמים שלהם יצאו מהייעוץ שבעי רצון. כל הפרטים האלה חשובים מכיוון שיש המון מקומות ואנשי מקצוע שאליהם תוכלו ללכת וחלק מהם יכולים להיות טובים יותר באופן ספציפי עבורכם וחלק מהם פחות. חשוב שהיועץ יהיה אובייקטיבי עבור שני הצדדים ולא צד אחד ואפשר לראות את זה כבר בפגישה הראשונה. תקראו המלצות אונליין על יועצים כאלה ואחרים ותקראו באתרים שלהם פרטים נוספים על הפגישות והאם נראה שזה מתאים לכם או לא. אל תחליטו מהר מדי.