יתרונות ייעוץ זוגי לשיקום מערכת היחסים

יותר ויותר זוגות פוסעים כיום על מדרגות הרבנות ומבקשים לסיים את מערכת היחסים ביניהם. עבור בני הזוג מדובר בדרך כלל בסיום של תקופה שהתחילה בצורה נעימה ומושלמת, עם סיפור אהבה שהיה נדמה שיימשך לנצח והסתיימה באקורד צורם ובריבים, ויכוחים והחלטה עצובה ומעיקה על פרידה. לא תמיד חייבים להזדרז ולהזמין תור בבית המשפט לענייני משפחה. באמצעות ייעוץ זוגי אצל מטפל איכותי ומקצועי ניתן להגיע לפשרות ולמצוא את הדרך המוארת לזוגיות מתחדשת ומתוקנת.

בחרנו עבורכם את היתרונות הבולטים של ייעוץ זוגי בכל הקשור לשיקום מערכת יחסים זוגית, רגע לפני הפרידה.

פתח לדו-שיח חדש: הייעוץ הזוגי מאפשר לזוגות רבים לפתוח נתיב חדש לדו שיח שלא היה קיים במסגרת אחרת. כאשר אנחנו רבים ומתווכחים ביננו ובין עצמנו אנחנו לא תמיד מצליחים לצאת מהמצב ולהתחיל דיון רלוונטי ותקין לפתרון הויכוח או הבעיה. במסגרת של ייעוץ זוגי נוכל ללמוד כיצד לנהל דיון מסודר, בתחילה בהנחייה של המטפל ואחר כך ביננו ובין עצמנו ולשפר את יכולות התקשורת שלנו. התקשורת הזו מהווה בסיס לשיקום מערכת היחסים.

טיפול במשקעים קודמים: באמצעות ייעוץ זוגי ניתן לפתוח תיבות פנדורה ישנות שהיוו בסיס למשקעים מהעבר. מטפל זוגי טוב ומקצועי יידע לאפיין היכן קיימים משקעים ישנים שלא מאפשרים לבני הזוג להמשיך הלאה ולשקם את היחסים שלהם בצורה טובה. בני זוג שעוברים תחת מטפל זוגי טוב יוכלו לדבר על מה שקרה בעבר, לסגור את הסיפור על הצד הטוב ביותר תוך שימוש בכלים הטיפוליים שנותן להם המטפל ולהמשיך הלאה לעבר עתיד נקי ממשקעים.

לומדים איך לדבר: כל זוג שנוהג להתווכח באופן קבוע יודע שמילה אחת בזמן הלא נכון יכולה להצית ויכוח גדול שייגמר בריב ובפיצוץ. הריבים האלו יכולים להוות בסיס קל לסיום של מערכת יחסים ולתחושה שהאהבה איננה וכל מה שנשאר הוא כעס. בחירה במסגרת של ייעוץ זוגי יכולה לעזור לזוגות רבים ללמוד איך לדבר בצורה הגיונית ונכונה יותר אחד עם השני ולפתוח נתיב להתקשרות שהיא לא שופטת, בלי ריבים ובלי ויכוחים מיותרים. במסגרת הייעוץ הזוגי לומדים בני הזוג כיצד לזהות מוקשים, לקחת צעד אחורה או לנשום עמוק ואז להמשיך ולדבר על הדברים.

כל הכלים האלו שמעניק ייעוץ זוגי טוב ויעיל לזוגות רבים יכולים לעזור להציל משפחות מפירוק וזוגות מסיום מערכת יחסים שהיא בשורה התחתונה – מערכת יחסים אוהבת. לפני שאתם מחליטים לפנות לעורך הדין שלכם ולסיים את מערכת היחסים או את הנישואין שלכם, נסו את המסגרת של ייעוץ זוגי ותגלו הרבה על עצמכם, על בן הזוג ועל מערכת היחסים שלכם.