חושבים לפרק את הקשר?

להיפרד קוסם לכם? לפני שאתם מחליטים תקראו עד הסוף.

כמו זוגות עתידים להתגרש? המון, המחקרים מראים שבערך מחצית מהמתחתנים סופם להתגרש. סיבות שונות יכולות להוביל לכך. החל משטויות כמו תקשורת לא פתוחה, מתיחות סביב המטלות שיש להספיק וכלה במתיחות שמתעוררת בעקבות הבאת עולל לעולם וקידום קריירה. ברם, ישנן חדשות טובות והן, שהיום יש אלטרנטיבות לפני שבוחרים להתגרש. צריכים עוד מידע על טיפול זוגי? אז זה המקום להתחיל בו.

חוששים שהנישואים עלו על שרטון? צריכים עוד מידע על יעוץ זוגי?

אם ניתן למצוא אתכם תמיד כועסים, זועמים ושוקלים להיפרד- אתם זקוקים לטיפול זוגי. אתם לא חייבם להתגרש, אפשר לפעול אחרת. אחרי גירושין ישנו חלל ולמרות הכל, הייתה סיבה שבעקבותיה בחרתם להמשיך בקשר.

באיזה אופן מחליטים על מטפל זוגי? כיצד מוצאים את המידע הדרוש על ייעוץ זוגי?

מטפלים שונים ישנם ולכל אחד גישה אחרת. כדי לדעת מה מתאים לכם, אפשר פשוט לקיים פגישה עם המטפל. פגישות כאלה הן לעתים קרובות ללא תשלום, והן הזדמנות נהדרת לבחון טוב טוב את הדינמיקה. אל תהססו להרים טלפון כדי לקבוע פגישה- תמיד עדיף לבדוק מראש מאשר לא לקבל את מה שציפיתם.

טיפול זוגי - מה הוא נותן

הייתה סיבה שבעקבותיה התאהבתם . לאורך השנים, לאחר כל מה שעברתם, התקשורת היא לא מה שהייתה, אין תשוקה והזוגיות שלכם אינה מתפקדת. כולם מכירים את זה, אולם לא כל הנשואים יודעים איך להתמודד עם הבעיות. בטיפול זוגי יהיה לכם מקום ניטרלי לדבר על הצרות, לפרוק את העול, למצוא עוד כלים וללמוד לאהוב מחדש.

יהיה זה ביזבוז רציני אם לא תאפשרו סיכוי אחרון לזוגיות שיש לכם- בסוף ייתכן שתמצאו את המרכיב החסר בקשר שלכם.